Hokejisté Studénky nezvládli úvodní zápas play off v krajské lize. Na ledě v Orlové doplatili na svou nedisciplinovanost. Totálně nezvládli druhou třetinu, zbraně ale neskládají. Trenér Miroslav Pokorný věří, že sobotu bude domácí odveta úspěšná.

Studénka se ve třetí třetině snažila s výsledkem něco ještě udělat. Ve třetí části dala dvě branky. „Ztráta byla velká. Čtyři minuty před koncem jsme měli tutovku. Možná, že kdybychom ji proměnili, byla by šance na zvrat,“ poznamenal trenér.

Odveta je na programu v sobotu ve Studénce. Začíná v 17 hodin. „Hrajeme doma. Věřím, že zápas zvládneme a o postupujícím se rozhodne ve středu v Orlové,“ zakončil Miroslav Pokorný.

1.ČF středa 16.2.2022, 18:00 hodin, ZS Orlová
HC Orlová – HC Studénka 7:5 (2:2, 5:1, 0:2)  Zápis o utkání

Branky a nahrávky: 12. Ševěček (Grepl), 18. Fejko (Juhász), 24. Fejko (Janiczek), 32. Voznica (Fejko), 32. Korec (Dýrr), 36. Juhász (Fejko), 39. Petrák16. Kučera (Martin Tomášek), 17. Marek Tomášek (Novák, Orszulik), 21. Orszulik, 46. Gola, 53. Marek Tomášek (Trubka). Stav série: 1:0.

Vyloučení:
7:13, navíc Bolek (Studénka) OT 10 minut NESP  Využití: 4:1  Rozhodčí: Hykel
– Klimek, Puczok. Diváci: 168

HC Orlová: Urbánek (Ovčaří) – Milch, Macurák, Tvrdík, Deutsch, Ševěček, Klus, Zientek, Janiczek - Grepl, Zakuťanský, J. Juhász, L. Juhász, Potočný, Korec, Voznica, Fejko, Klíma, Petrák, Dýrr. Trenér: P. Tomis

HC Studénka: Kozák (Smetana) – Jedlička, Bolek, Novák, Gola, Lyčka, J. Žídek, Trubka – R. Tomášek, Rosypka, Kučera, M. Pokorný, Marek Tomášek, Čáň, Martin Tomášek, M. Žídek,  Tatarčík, Orszulik, Martinčík. Trenér: M. Pokorný st.

Všechna práva vyhrazena.